b3system.pl

b3system – biznes, internet, komputer, poradniki

Internet

Strona internetowa skrojona na miarę – jak ją zamówić?

Chcesz, aby Twoja firma miała stronę internetową odpowiadającą w pełni jej wymogom? Zależy Ci na tym, aby strona wyróżniała się niebanalnym wyglądem? Warto sprawdzić usługi agencji reklamowych specjalizujących się w przygotowywaniu stron WWW na zamówienie. Co dokładnie mogą zaoferować swoim klientom?

Jak stać się właścicielem strony internetowej?

Aby uzyskać własną stronę internetową, można skorzystać z różnych metod. Wśród nich znajdują się popularne obecnie kreatory stron internetowych, ale również można zlecić przygotowanie strony na zamówienie.

Gdy strona ma być unikatowa, zamówienie jej u specjalisty to najlepszy wybór. Dobra agencja, która zajmuje się wtedy stworzeniem strony, może zadbać o nią kompleksowo. Oferta może wtedy obejmować nie tylko przygotowanie jej projektu graficznego, ale również treści oraz zajęcie się kwestiami technicznymi jak hosting i rejestracja domeny.

Kiedy warto zdecydować się na stronę na zamówienie?

Zlecenie wykonania indywidualnej strony internetowej będzie najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy firmie zależny na wyróżnieniu się w internecie. Wtedy strona może być unikatowa, jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, a przez to również skutecznie dbać o wizerunek firmy i promować ją online. To najlepszy wybór, by wyróżnić ją na tle konkurencyjnych stron WWW.

W ten sposób można efektywnie promować nowe marki, które dopiero wchodzą na rynek, ale również wykonać metamorfozę istniejącej już marki.

Również zamówieni takiej strony internetowej będzie bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy zależy nam na stronie o konkretnych funkcjonalnościach. Wtedy agencja zajmująca się jej przygotowaniem będzie mogła wyposażyć ją we wszystkie niezbędne elementy.

Jak zamówić stronę WWW?

Aby zamówić stronę internetową, warto zdecydować się na współpracę z taką agencją, która może zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

W pierwszym kroku warto więc sprawdzić oferty różnych agencji, by wybrać taką, która posiada duże doświadczenie w swojej branży. Gdy chodzi o strony internetowe Kraków to miasto, gdzie funkcjonuje wiele tego typu firm, więc najlepiej porównać ich propozycje ze sobą. Warto wtedy zwrócić uwagę na informacje zawarte na ich witrynach, na przykład te dotyczące doświadczenia, referencji od klientów. Warto też sprawdzić realizacje zaprezentowane przez agencję.

Zanim zwrócimy się do agencji, musimy też zastanowić się, jakie wymagania ma spełniać nasza strona internetowa. Tutaj trzeba będzie między innymi pomyśleć o jej przeznaczeniu, funkcjach, stylu graficznym. Takie informacje będą bardzo pomocne w jej zaprojektowaniu, by mogła ona spełnić wszystkie wymagania.

Gdy chcemy zapłacić za usługi projektowania stron internetowych jak najmniej, warto też wcześniej skontaktować się z paroma agencjami, wysyłając do nich zapytania ofertowe. Na tej podstawie będzie można wybrać taką, której usługi będą dostępne bez przepłacania.

Ile kosztuje przygotowanie strony na zamówienie?

Ceny są naprawdę zróżnicowane, więc trudno z góry określić, jakie będą koszty związane z zaprojektowaniem oraz założeniem strony internetowej.

Koszt projektu graficznego najczęściej rozpoczyna się od około 2-3 tysięcy złotych, natomiast do tej ceny trzeba będzie również doliczyć koszty związane z przygotowaniem struktury strony oraz z jej uruchomieniem.

W związku z tym wydatek będzie wyższy niż przy stronie założonej za pomocą kreatora lub z gotowego szablon. Dla wielu firm jest to jednak doskonała inwestycja we własną markę i w jej wizerunek, by dzięki temu można było promować ją jeszcze skuteczniej.