b3system.pl

b3system – biznes, internet, komputer, poradniki

Jak pobrać film z YouTube - news
Internet

Jak pobrać film z YouTube

YouTube to ogromny serwis oferujący tysiące filmików, nagrań, muzyki. Jeśli chcemy, możemy zachować je na dłużej na swoim komputerze. W tym artykule poradzimy, jak pobrać film z YouTube.

Istnieje kilka różnych metod ściągania filmików, aby później móc je odtwarzać offline na swoich urządzeniach: tablecie, telefonie czy komputerze.

Jak pobrać film z YouTube?

Zaczynamy od znalezienia w serwisie interesującego nas nagrania. Następnie kopiujemy adres URL do niego. Teraz mamy multum możliwości dalszego działania. Wybieramy jeden z serwisów umożliwiających darmowe pobieranie filmów z YouTube.

Wchodzimy na przykład na stronę www.keepvid.com. W pasek wyszukiwania wklejamy wcześniej skopiowany adres URL i klikamy opcje „download”. Zostaniemy przekierowani do strony, gdzie możemy wybrać jakość, w jakiej chcemy pobrać film oraz różne formaty. Wybieramy interesującą nas opcje przez kliknięcie lewym przyciskiem myszy. Kolejne okno, jakie nam wyskoczy, będzie służyło do natychmiastowego zapisu lub tez odtworzenia nagrania. Inną opcją, jaka może się pojawić, jest informacja z instrukcją dalszego postępowania. Poinstruuje nas, że należy najechać na film oraz kliknąć prawym przyciskiem myszy. Następnie wybieramy opcję „Zapisz element docelowy jako…”. Kolejnym krokiem, jaki powinniśmy podjąć, jest zmiana nazwy, gdyż każdy pobierany film zapisuje się pod tą samą.

Istnieje również dużo prostsza, szybsza, lecz mniej znana opcja. Polega ona na dopisaniu do adresu URL przed nazwą strony dwóch liter s. Będzie to wyglądać mniej więcej tak: www.ssyoutube.com. Po nadpisaniu adresu klikamy Enter. Automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę savefrom.net. Teraz sprawa jest jeszcze prostsza. Wybieramy odpowiedni dla nas format, jakość i klikamy „pobierz”. Wyskoczy nam okno, w którym mamy możliwość zapisu i odtworzenia pliku.

jak pobrać film z youtube - rolka

Podsumowanie

Każdy może wybrać najbardziej dogodną dla niego opcję pobierania filmów w YouTube. To tylko najprostsze i najszybsze metody, jest ich zdecydowanie więcej. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak pobrać film z YouTube, mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wszelkie wątpliwości i teraz nie masz najmniejszych trudności ze ściąganiem filmów.